Kosze

Polskie kosze do Gry w Dysk Golf już w wkrótce będą dostępne w sprzedaży. W ostatnim czasie zakończyliśmy prace nad polskim prototypem kosza do dysk golfa, który nie tylko spełni rygorystyczne wymogi narzucone przez PDGA, w wersji Standard i Champion, ale również będzie dostępny w naszym kraju w przystępnej cenie.

Wykonany ze stali i w całości ocynkowany będzie służył na długo w rozgrywkach, nawet jeśli będzie zainstalowany na polu na stałe. „Cardinal Target” został zaprojektowany tak by wersja standard mogła być podwyższona za niewielką dopłatą w godną wersje Champion, potrzebną do rozgrywek Turniejów europejskich i światowych. Wersja standard wyposażona jest w 14 łańcuchów zewnętrznych i 7 wewnętrznych, rozkładany na pięć części by ułatwić przenoszenie i transport. Szereg 21 łańcuchów, w odpowiednim rozstawieniu pomiędzy nimi daje gwarancje iż dysk zostanie schwytany efektywnie.

Górna część kosza, została zaprojektowana w formie kapelusza kardynalskiego „ Galero”, która daje unikatową formę pośród innych koszy dostępnych na rynku światowym. Ten model kosza, przypominający kapelusz, stwarza iż kosz jest widzialny z daleka, nawet jeśli otoczenie jest liściaste, lub obecne drzewostany na polu gry utrudniają jego dostrzeżenie. Wersja Champion, wyposażona dodatkowo w 7 łańcuchów wewnętrznych w sumie 28, gwarantuje iż nawet najsilniejsze uderzenia dyskiem, zostaną przechwycone tak iż dysk znajdzie się szybko w koszu. Wersja Champion, dostępna jest w dwóch konfiguracjach, przenośnej i do zamontowania na stałe. Kolory kapelusza mogą być spersonalizowane, tak by zamawiany kosz mógł być dostosowany do indywidualnych wymagań przez zamawiającego.

 

W celu złożenia zamówienia na kosze prosimy o przesłanie e-mail na adres: biuro( @) poldyskgolf.com,