Kosze

Polskie kosze do Gry w Dysk Golf już w wkrótce będą dostępne w sprzedaży. W ostatnim czasie zakończyliśmy prace nad polskim prototypem kosza do dysk golfa, który nie tylko spełni rygorystyczne wymogi narzucone przez PDGA, w wersji Standard i Champion, ale również będzie dostępny w naszym kraju w przystępnej cenie.

Wykonany ze stali i w całości ocynkowany będzie służył na długo w rozgrywkach, nawet jeśli będzie zainstalowany na polu na stałe. „Cardinal Target” został zaprojektowany tak by wersja standard mogła być podwyższona za niewielką dopłatą w godną wersje Champion, potrzebną do rozgrywek Turniejów europejskich i światowych. Wersja standard wyposażona jest w 14 łańcuchów zewnętrznych i 7 wewnętrznych, rozkładany na pięć części by ułatwić przenoszenie i transport. Szereg 21 łańcuchów, w odpowiednim rozstawieniu pomiędzy nimi daje gwarancje iż dysk zostanie schwytany efektywnie.

Górna część kosza, została zaprojektowana w formie kapelusza kardynalskiego „ Galero”, która daje unikatową formę pośród innych koszy dostępnych na rynku światowym. Ten model kosza, przypominający kapelusz, stwarza iż kosz jest widzialny z daleka, nawet jeśli otoczenie jest liściaste, lub obecne drzewostany na polu gry utrudniają jego dostrzeżenie. Wersja Champion, wyposażona dodatkowo w 7 łańcuchów wewnętrznych w sumie 28, gwarantuje iż nawet najsilniejsze uderzenia dyskiem, zostaną przechwycone tak iż dysk znajdzie się szybko w koszu. Wersja Champion, dostępna jest w dwóch konfiguracjach, przenośnej i do zamontowania na stałe. Kolory kapelusza mogą być spersonalizowane, tak by zamawiany kosz mógł być dostosowany do indywidualnych wymagań przez zamawiającego.

Cena wersji standard 21 łańcuchów przenośna 1000zl (z vat)

Cena wersji Champion do zamontowanie na stałe ( jedna rurka do zacementowania z 28 łańcuchami) 1200zl z vat

W celu złożenia zamówienia na kosze prosimy o przesłanie e-mail na adres: biuro( @) poldyskgolf.com,